zabawki kolekcjonerskie
Gry i Zabawy

Zabawki Super Zings przemieniają się w Super Things!

Dobrze znane wszystkim wielbicielom zabawek kolekcjonerskich Super Zings przemieniają się w Super Things! Nowe zestawy, które zawierają figurki i zabawki są już dostępne w sprzedaży. Każde dziecko jeszcze przed wakacjami może cieszyć się z niesamowitych pojazdów i ekskluzywnych figurek SuperBohaterów i SuperZłoczyńców.

Super Zings & Super Things to gumowe zabawki dla dzieci w kształcie małych figurek produktów codziennego użytku. Mają różne kształty dobrze znane dzieciom – jest np. toster, jabłko, zamek z piasku, dynia i frytki. Każda figurka wchodzi w jedną z ról – SuperBohatera lub SuperZłoczyńcy. Dzięki posiadanej supermocy może walczyć z przeciwnikiem w Kaboom City. Do figurek dobiera się domki, w których można je zamknąć.

Nowe zestawy Super Things – Speed Fury pojazd Kida Fury

W nowym zestawie znajduje się pojazd Seedy Fury i ekskluzywna figurka Kida Fury. Teraz Kid Kazoom i Kid Fury mogą zmierzyć się ze sobą za pomocą swoich nowych, wspaniałych pojazdów! Jeżdżą lub przemieniają się w latające maszyny, ponieważ mają tryb latający i drugi, pozwalający na tradycyjne starcia ze sobą na kółkach. W czasie potyczek dzieci używają trybu walki i strzelają spinnerami na ziemię z pojazdu lub z kabiny pozwalając im się obracać. Dzięki temu są w stanie potrącać wszystko, co znajdzie się na ich drodze. Zobacz, z jakich elementów składa się cały zestaw Super Zings Super Things.

Zestaw Things Speed Fury:

  • Ekskluzywna figurka Kida Fury,
  • Pojazd Speedy Fury,
  • Kapsuła,
  • Krążek Crazy Twister.

Kto wygra? SuperBohaterowie w walce z SuperZłoczyńcami

Figurki i zabawki Super Zings & SuperThings to postacie z zabawek, które dzielą się na dwie grupy: SuperBohaterów – czyli Heroes i SuperZłoczyńców – czyli Villains. Figurki toczą ze sobą walkę i tylko od wyobraźni dziecka zależy, kto wygra. Do dyspozycji są różne gadżety: sztabki złota, pieniądze, sejf, a także broń np. armaty, z których można strzelać, Niektóre zestawy są jeszcze bardziej atrakcyjne i wydają niesamowite dźwięki! W każdej serii do zdobycia jest złota figurka, a z każdą nową kolekcją dzieci otrzymują coraz ciekawsze figurki i zabawki.

zestawy Super Things

Piąta seria Super Zings i Super Things

Obecnie dostępna jest seria Nr 5 Super Zings & Super Things z najważniejszymi figurkami:

  • SuperBohater Rocketzing Gwiezdna Wyrzutnia złoty super rare ultra rzadki,
  • Alien Bandit Wiązka Przyciągająca złoty super rare ultra rzadki – to super lider Villain – czyli SuperZłoczyńców,
  • Kid Fury Ciemna Energia – ultra rare ultra rzadki, w rękach tego urwisa znajduje się ogromna moc Kazoom, której może użyć, by wywołać chaos.

Figurki Super Zings & Super Things można wszędzie zabrać ze sobą, bo zajmują niewiele miejsca i wszędzie się zmieszczą. Towarzyszą dziecku, gdy jedzie na wycieczkę, w podróży lub odwiedzinach u babci. Według opinii dzieci Super Things są bardzo fajne i nigdy się nie nudzą. Z reguły serie są przeznaczone dla chłopców, ale w praktyce okazuje się, że dziewczynki też je polubiły.

Dodaj komentarz