prezent na komunie
Strefa Rodzica

Jakie prezenty na Pierwszą Komunię Świętą wybrać?

Prezenty na Pierwszą Komunię Świętą są pamiątką, którą warto wybrać pod kątem tematyki religijnej. Komunia to niezapomniane spotkanie z Panem Jezusem, które wspomina się jako najpiękniejszy dzień w życiu – powiedział Papież Jan Paweł II. Warto uhonorować to święto podarunkiem o wyjątkowym znaczeniu.

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z miejscem na wpis darczyńcy jest niewielką książeczką, którą warto dołączyć do innych prezentów razem z bombonierką Boże Krówki. W sklepie Wydawnictwa Sumus znaleźć można także różańce dla chłopców i dziewczynek, książki o tematyce religijnej (w wersji drukowanej i ebooki), płyty z muzyką, notesy i wiele innych prezentów na Pierwszą Komunię Świętą.

Różaniec w formie bransoletki dla dziewczynki

Subtelna biżuteria religijna z pewnością spodoba się każdej dziewczynce i odpowiednio uhonoruje dzień przyjmowania sakramentu. Różaniec na rękę wykonany ręcznie z kamieni amazonitu o średnicy 0,6 cm jest ozdobiony dwoma krzyżykami i małymi okrągłymi przekładkami w kolorze srebrnym. Dostępne są trzy rozmiary, najmniejszy S jest idealny na dziecięcy przegub.

Różaniec dla chłopca i dla dziewczynki to praktyczne prezenty na Pierwszą Komunię Świętą, który mogą używać przez całe życie, jednocześnie wspominając wyjątkowy dzień spotkania z Jezusem.

W sklepie Wydawnictwa Sumus dostępne są także klasyczne różańce Wojownika i Wojowniczki Maryi na sznurze o długości około 200 cm. Z limitowanej serii różańców o obwodzie 42 cm z metalowych kulek (stal nierdzewna w kolorze srebrnym) dostępne są jeszcze turkusowe i różowe.

prezent na komunie

Książka w prezencie na Pierwszą Komunię Świętą

Książki religijne, które otrzymaliśmy w prezencie od bliskiej osoby pełnią ważną rolę w życiu każdego katolika. Dają możliwość zagłębiania się w tajniki wiary samodzielnie w najbardziej odpowiednim do tego czasie. Rocznica Pierwszej Komunii to dzień, w którym chętnie sięga się po tego typu pamiątki, by celebrować wspomnienia.

W sklepie Sumus znaleźć można wiele pozycji w kategorii książki religijne, chrześcijańskie, katolickie. Efektownie wydana Biblia dla kobiet jest dostępna w specjalnym etui zamykanym na zamek. Ozdobą publikacji są paginatory w tym samym intensywnym kolorze, co okładka. Dostępny jest także tańszy wariant bez etui. Jeśli szukamy prezentu na Pierwszą Komunię Świętą dla chrześniaczki, warto skorzystać z bogatszej opcji.

Obrazy święte i portrety patronów

Obraz na wysokogatunkowym płótnie typu CANVAS Nasza Pani z Tihaljiny w formacie B2 (50×70 cm) to wspaniała pamiątka komunijna! Dzieło w oryginale zostało stworzone przez Richarda L. George, artystę natchnionego przez Jana Pawła II. Papież w swoim apelu inspirował do tworzenia sztuki, która unosi serce i umysł do Boga.

Więcej obrazów z wizerunkiem świętych – Matki Boskiej, Jezusa, Trójcy Przenajświętszej można znaleźć na stronie sklepu. Są zebrane w zakładce Obrazy – Richard L. George. Wyłączne prawa do dystrybucji posiada Wydawnictwo Sumus. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą prezentów na Pierwszą Komunię Świętą!

Dodaj komentarz