nauka jezyka
Nauka i Edukacja

Angielski z nativem – Najistotniejsze zalety

O zajęciach z native’ami mówi się teraz dużo, a zajęcia prowadzone przez osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym są rekordowo popularne. Kurs angielskiego z nativem, pod okiem dobrze przygotowanego dydaktyka, może przynieść uczestnikom zajęć unikalne benefity. Oto najistotniejsze korzyści nauki języka angielskiego z nativem.

Angielski z nativem to kontakt z autentycznym językiem

Im bardziej autentyczny jest język, z którym masz kontakt, tym szybciej zrealizujesz swoje cele w nauce języka angielskiego. Zajęcia z nativem to forma edukacji, w której uruchamiasz prawdziwą sytuację rozmowy i możesz od razu korygować błędy.

Z nativem podejmujesz ambitne wyzwania

Kiedy kurs prowadzi nauczyciel z polski, chęć mówienia do niego w ojczystym języku jest spora. Angielski z nativem jest wyzwaniem i bodźcem, co błyskawicznie daje wspaniałe wyniki. Odpowiedni native wie, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Z native speakerem osiągasz pewność siebie w mówieniu

Ucząc się angielskiego przez lekcje z native speakerem (np. w czasie kursu angielskiego przez Skype w TalkBack – https://talkback.pl/angielski-przez-skype) nieustannie poprawiasz swój język. Prowadząc rozmowę z obcokrajowcem ćwiczysz swoje umiejętności w realnej sytuacji rozmowy.

Nauka angielskiego z nativem to precyzyjna akcent

W dzisiejszych czasach trudno ustalić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już ponad kilkaset. Skoro fascynuje Cię akcent Amerykanów, warto znaleźć native’a z USA. Jak Twoim marzeniem jest szlifowanie brytyjskiej wymowy, znajdź native’ów pochodzących z Wysp Brytyjskich.

Native speaker przekazuje interesującą wiedzę

Konwersacje o tym co Cię fascynuje mogą być zauważalnie prostszą, a w dodatku bardziej interesującą drogą do edukacji językowej. Oprócz tego nauka angielskiego staje się nieporównanie łatwiejsza, gdy poznajesz, że Twój nauczyciel jest ciekawym człowiekiem, z którym masz parę wspólnych zainteresowań.

Dodaj komentarz