prezent dla dziecka
Strefa Rodzica

Jaki prezent kupić z okazji narodzin dziecka?

Narodziny dziecka to ogromne wydarzenie, które wywraca do góry nogami życie każdego rodzica. Pojawieniu się na świecie nowego członka rodziny najczęściej towarzyszą takie emocje jak radość i ekscytacja, dlatego też jest to jedna z najlepszych okazji do świętowania. Tak ważny moment warto uczcić poprzez zakup oryginalnego prezentu na narodziny maluszka, który przypadnie do gustu zarówno świeżo upieczonym rodzicom, jak i sprawcy całego zamieszania. Zatem jaki upominek wybrać, aby stanowił pamiątkę na całe życie?

Prezent na narodziny dziecka – album dla niemowlaka

Każdy rodzic pragnie dokładnie zapamiętać każdą chwilę spędzoną ze swoim ukochanym dzieckiem, jednak pamięć ludzka bywa bardzo zawodna. Dlatego też w ramach prezentu z okazji narodzin dziecka warto pomyśleć o spersonalizowanym albumie dla niemowlaka, w którym można umieszczać zdjęcia maluszka i dokumentować najważniejsze wydarzenia z jego życia, np. pierwsze kroki, pierwsza zjedzona kaszka czy pierwsza wycieczka. Album dla dziecka od pierwszych dni jego życia to swoista podróż sentymentalna, której co pewien czas lubi oddawać się każdy rodzic, zwłaszcza biorąc pod uwagę jak maluchy potrafią szybko rosnąć i się rozwijać.

Prezent z okazji narodzin dziecka – drewniane metryczki

Poszukując upominku dla młodych rodziców, warto zwrócić uwagę na niezwykle oryginalne, drewniane metryczki dla dziecka, dzięki którym ten bardzo ważny moment zostanie odpowiednio uczczony. Metryczki dla malucha, zarówno w formie stojącej literki będącej pierwszą literą jego imienia, jak również drewnianej ramki z imieniem maluszka, datą jego narodzin oraz wagą, długością i godziną przyjścia na świat to idealna pamiątka o ogromnej wartości sentymentalnej, która z pewnością zostanie doceniona przez obdarowywanych bliskich. Na rynku znajdziemy modele w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu upominek świetnie wkomponuje się stylistykę zarówno pokoiku dla chłopca, jak i dziewczynki. Drewniana metryczka to idealny pomysł na prezent z okazji chrzcin czy pierwszych urodzin maluszka.

Prezent dla noworodka – łapacze snów

Prezenty z okazji narodzin dziecka często urzekają swoją estetyką i uroczym charakterem, dlatego trudno zdecydować się tylko na jeden upominek. Jednak drewniany łapacz snów to świetna propozycja dla każdego, kto poszukuje nietuzinkowej i zjawiskowej niespodzianki dla młodych rodziców. Wiszące ozdoby ścienne dla maluszków najczęściej można dowolnie personalizować, nadając dekoracji unikalnego wyrazu. Co ciekawe, możemy wybrać nie tylko imię, które ma się znaleźć na tarczy drewnianego łapacza snów, ale często istnieje również możliwość doboru konkretnej kolorystyki czy też kształtu dodatkowych zawieszek. Decyzję możemy skonsultować z rodzicami maluszka, jeśli chcemy, aby dream catcher bez problemu wpisał się w aranżację dziecięcego pokoiku.

Dodaj komentarz