szukanie milosci
Strefa Rodzica

Jak znaleźć miłość przez internet?

Nasze czasy istnieją pod znakiem internetu. To przestrzeń, w której pracujemy, rozmawiamy ze znajomymi czy rodziną, a także robimy zakupy. Czy w internecie można także znaleźć miłość swojego życia – zakochać się i stworzyć udaną, szczęśliwą relację? Niewykluczone, że to właśnie Tobie przyjdzie szukasz partnera w czeluściach sieci. Czy jest to łatwe zadanie? Jak do tego podjeść? O czym pamiętać? Zajrzyj do naszego artykułu.

Internetowe randki – czym się charakteryzują?

Wiele osób twierdzi, że Internet zepsuł relacje międzyludzkie. Mniej czasu spędzamy na bezpośrednich spotkaniach ze znajomymi czy rodziną, a więcej na rozmowach w sieci. Nie można jednak jednoznacznie stwierdzić, że Internet jest tylko zły, lub tylko dobry. To zbiór wielu zalet i wad, na które wpływ ma także nasze podejście, osobowość czy przyzwyczajenia.

Niewątpliwie, Internet ma wiele zalet. Może również wiele utrudniać. Być może to właśnie Ty, zamiast zainaugurować rozmowę z kobietą, którą spotkałeś na ulicy, decydujesz się na poszukiwanie jej przez Internet. Czy to źle? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi.

Internet – miejsce, gdzie możesz znaleźć partnera na całe życie

Internet i platformy miłosne, takie jak Tinder, umożliwiają ogromny wybór partnera. Jeszcze przed rozpoczęciem znajomości, możesz sprawdzić wygląd danej osoby, dowiedzieć się, czego oczekuje, czym się zajmuje i poznać jego hobby. To niebywała zaleta randkowania przez Internet. Jeśli nie odpowiada Ci charakter danej osoby lub jego oczekiwania – możesz łatwo i bez większych emocjonalnych strat zerwać znajomość. Jeśli jednak poczujesz, że osoba, z którą wymieniasz wiadomości podoba Ci się zarówno wizualnie, jak i pod względem charakteru możesz z łatwością zaproponować spotkanie i spróbować poznać ją osobiście. Znam wiele osób, które swoją drugą połówkę poznały właśnie w Internecie i dziś tworzą szczęśliwe związki, oparte na miłości, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Podkreślają oni, że kluczem do sukcesu jest właśnie ten etap wstępny, który następuje jeszcze przed osobistym poznaniem. Masz szansę poznać kogoś, zanim jeszcze go spotkasz.

Każdy związek ewoluuje na swój sposób. Jest to czynnik indywidualny i zależy od wielu kwestii – charakteru obu partnerów, ich podejścia, oczekiwań i potrzeb. Nie zapominajmy jednak, że jednym z aspektów, na które większość z nas zwraca szczególną uwagę jest bliskość fizyczna. Udane życie seksualne scala związek jak nic innego i na odwrót – gdy nie jesteśmy zadowoleni w łóżku, nawet najlepszy związek może się rozpaść w oka mgnieniu. Jeśli chcesz tego uniknąć lub po prostu – pragniesz wprowadzić do sypialni odrobinę pikanterii – wybierz zabawki analne.

Internetowa znajomość z przyszłością

Czy jednak randki przez internet mają swoje minusy? Oczywiście! Jest ich wiele, a jedną z nich jest niezaprzeczalnie niemożność bliskiego kontaktu. W internecie możecie być na pozór blisko. Jest to jednak jedynie imitacja kontaktu bezpośredniego, jaki ma miejsce podczas spotkanie sam na sam. Nie uważam jednak, że same randki są złe. Jeśli prowadzą one do zbudowania trwałej relacji, dlaczego by nie spróbować?

Dodaj komentarz