Jim Jam Polsat - program na grudzień
Strefa Filmów

Jim Jam – zapowiedzi programowe na grudzień 2019

BOHATER MIESIĄCA: STRAŻAK SAM

Codziennie o 8:36, 15:34 i 17:29

Bohaterem tego miesiąca jest… dzielny Strażak Sam. Kiedy zabrzmi alarm pożarowy, Strażak Sam i jego załoga są gotowi, by nieść pomoc zarówno na lądzie, jak i na morzu. Samochodami strażackimi lub helikopterem, Sam wraz z drużyną pędzi, aby wszystkim zapewnić bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy chodzi o gaszenie pożarów, ratowanie ze skalnych osuwisk i błotnych lawin lub poradzenie sobie z niebezpiecznym ładunkiem, Strażak Sam jest zawsze na służbie!

TRUSKAWKOWE CIASTKO: NIEZWYKŁE PRZYGODY – PREMIERA

Od 1 grudnia codziennie o 7:26 i 19:10
Maratony w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10:03

Truskaweczka jest szefową kuchni i właścicielką kawiarni. Ma fuksjowe włosy jasnozielone oczy. Nosi czapkę w kształcie truskawki oraz białą koszulkę z dwoma zielonymi diamencikami i truskawką w środku. Do tego zwykle zakłada różową spódniczkę w grochy, białe rajstopy w limonkowe paski i jasnoróżowe czółenka. Jest pewną siebie troskliwą i życzliwą optymistką. Ma tysiąc pomysłów na minutę i potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

STACYJKOWO ZDOBYWCY ODZNAK – NOWE ODCINKI

Codziennie o 9:52 i 14:00

Wilson, Koko i Bruno to trzy sympatyczne lokomotywy, które mieszkają w Stacyjkowie. Bohaterowie mają do wykonania ważne zadania, które są przydzielane przez Wiolę. Po ukończeniu każdego z nich otrzymują odznakę. Młode ciuchcie muszą się jeszcze wiele nauczyć – dopiero, gdy zdobędą określoną liczbę odznak, będą mogły stać się w pełni samodzielne. Każda z nich ma inny temperament – Wilson to czerwona lokomotywa spalinowa. Jest zawsze pełen entuzjazmu, ale ma problemy z koncentracją i uważnością, dlatego musi popracować nad stosowaniem się do poleceń. Koko to lokomotywa elektryczna, uwielbiająca nowe wyzwania i to, w czym jest najlepsza, czyli wyścigi! Bruno natomiast jest rozważny i zawsze można na niego liczyć. Ich przygody spodobają się zwłaszcza najmłodszym widzom – produkcja skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

TOMEK I PRZYJACIELE – NOWE FILMY Z SERII – PREMIERA

Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony – 15 grudnia o 11:58 Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze – 24 grudnia o 8:30, 26 grudnia o 10:13 i 30 grudnia o 9:05 Tomek i przyjaciele: Legenda o zaginionym skarbie – 26 grudnia o 14:55 i 27 grudnia o 8:30

TOMEK I PRZYJACIELE

Od 13 grudnia codziennie o 7:02, 14:53 i 17:51

Ta popularna seria przedstawia przygody parowozu Tomka i jego przyjaciół-lokomotyw, mieszkających na wyspie Sodor.

BENJAMIN BLÜMCHEN I MIKOŁAJ – PREMIERA

24 grudnia o 10:10
25 grudnia o 15:45
28 grudnia o 8:30
29 grudnia o 20:14

Do Świąt Bożego Narodzenia zostały już tylko dwa dni. Święty Mikołaj już pakuje prezenty dla zwierząt w zoo. Wszyscy nie mogą się doczekać świętowania. Tylko Benjamin jest smutny, bo rodzice Ottona zabierają go na świąteczny wyjazd na narty. Podczas jazdy na sankach z Lucie i Edwinem, Otto znajduje się w niebezpiecznej sytuacji. Lawina blokuje im drogę powrotną do wioski. Kiedy Benjamin się o tym dowiaduje, on i Carla Caramba spieszą na miejsce wypadku, gdzie z pomocą świętego Mikołaja przełamują wielką ścianę śniegu.

DZIEWCZĘCE BAJKI

Codziennie od 19:10

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterkami ulubionych bajek:
LEGO Friends (jeden odcinek)
Pszczółka Maja (dwa odcinki)
Roztańczona Angelina (dwa odcinki)
Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody (jeden odcinek)
My Little Pony: Przyjaźń to magia (jeden odcinek)

ŚWIĄTECZNE MARATONY Z NAJPOPULARNIEJSZYMI BAJKAMI – 24, 25 i 26 grudnia

Specjalne bloki filmowe przez całe dnie
Podczas Świąt Bożego Narodzenia zapraszamy na wyjątkowe spotkania z bohaterami ulubionych bajek.
My Little Pony: Przyjaźń to magia
Zuzia
Roztańczona Angelina
Ptyś i Bill
Kajtuś

ŚWIĄTECZNE MARATONY Z NAJPOPULARNIEJSZYMI BAJKAMI – 27, 28 i 29 grudnia

Specjalne bloki filmowe przez całe dnie
Podczas przerwy świątecznej w POLSAT JimJam nie ma miejsca na nudę – zapraszamy na całodniowe maratony najpopularniejszych bajek.
Strażak Sam
Tomek i przyjaciele
Bob Budowniczy
Odlotowe opowieści
Stacyjkowo

ŚWIĄTECZNE MARATONY Z NAJPOPULARNIEJSZYMI BAJKAMI – 30 i 31 grudnia

Specjalne bloki filmowe przez całe dnie
Przygody swoich ulubionych bohaterów będzie można śledzić także podczas ostatnich maratonów w tym roku kalendarzowym, które odbędą się 30 i 31 grudnia. Zapraszamy do oglądania bajek takich jak:
Truskawkowe Ciastko: Niezwykłe przygody
Pamiętnik Florki
Kropka.
Kasia i Mim-Mim
LEGO Friends

Dodaj komentarz