mata edukacyjna kinderkraft smartplay
Strefa Dziecka

Jak wybrać praktyczną i wesołą matę edukacyjną?

Rodzący się maluch zazwyczaj przychodzi na świat z pełnym wyposażeniem, które zapewniają rodzice, a które czeka na nie tuż po urodzeniu. Noworodek ma wielkie potrzeby, od pieluszek po wygodne łóżeczko, wózek i bezpieczny fotelik samochodowy. To tylko niektóre z wymienionych podstawowych potrzeb małego człowieka, ponieważ obecnie dostępnych jest dość sporo przydatnych artykułów dla dzieci. Chociaż w wieku niemowlęcym dziecko zgłasza tylko swoje główne potrzeby, z czasem się to zmienia, gdyż rosnące dziecko potrzebuje coraz więcej uwagi. Z tego względu rodzice zaopatrują się w szereg interaktywnych lub tradycyjnych zabawek, które nie tylko umilą maluchowi czas pomiędzy drzemkami ale także pozytywnie wpłyną na jego rozwój. Dla kilkumiesięcznego już malucha idealnym rozwiązaniem i połączeniem zabawy i nauki może okazać się mata edukacyjna.

Kinderkraft Smartplay to wysokiej jakości, kolorowa i wesoła mata edukacyjna polskiego producenta, która może spełniać rolę kojca i maty jednocześnie. Ma ona niestandardowy kształt sześciokąta, dzięki czemu mata jest większa od innych typowych mat edukacyjnych co umożliwia dziecku podziwianie większej ilości obrazków na której są umieszczone.

Kinderkraft mata spełnia również rolę kojca, dzięki montowanym bocznym ściankom. Udogodnienie to pomaga rodzicowi w panowaniu nad sytuacją, nie musi wtedy wciąż mieć na oku swojej pociechy. Mata Smartplay to gwarancja nieustannej zabawy, ponieważ w zestawie wyposażona jest aż w 27 zabawek. Są to 20 piłeczki oraz 7 zabawek zawieszek tj: lusterko, grzechotki, słonik, rak oraz mini wisząca podusia. Maluszek z pewnością nie będzie mógł oderwać od nich wzroku i zakończyć zabawy. Mata wyposażona jest w pałąki na których można montować zabawki w upodobanych przez siebie miejscach.

Mata edukacyjna Kinderkraft Smartplay wyróżnia się tym od innych mat, że jest dodatkowo wyposażona w miękką i wygodną poduszeczkę. Dzięki niej dziecko może odpocząć na pleckach, brzuchu lub podeprzeć się, kiedy zaczyna już pomału siadać. Podusia może się także przydać wtedy, kiedy dziecku jest potrzebna asekuracja przy nieplanowanych upadkach. Mata Smartplay z pewnością zainteresuje każdego niemowlaka, ponieważ jej wesoła kolorystyka, miękkość w dotyku sprawi, że maluch będzie chętnie spędzał na niej czas. Pozytywnie wpłynie na rozwój dziecka pod względem koordynacji wzrokowo – ruchowej, szczególnie dzięki wyraźnej kolorystyce maty. Wymiary maty Kinderkraft Smartplay to wysokość 57 cm oraz szerokość 96 cm.

Ambasadorką marki Kindekraft została Joanna Krupa. Joanna Krupa, modelka, popularna osobowość telewizyjna niedawno została mamą. Chcąc zapewnić swojej córeczce wszystko, co najlepsze zdecydowała się zaufać marce Kinderkraft.

Dodaj komentarz